O mne

Blanka Radimáková

Od útleho detstva ma priťahovalo všetko, čo bolo iné a nezvyčajné. Tak, nezvyčajné, ako bol aj môj príchod na svet a narodenie prvého syna (čítajte viac).

Snaha chápať a pomáhať všade tam kde je to možné ma nasmerovala a postupne previedla cez úseky života, kde som tiež bola nútená hľadať riešenia.

Stále častejšie som dostávala podnety na začiatok tejto zmeny. Venovala som sa samoštúdiu psychológie, sociálnej práci, výkladu tarotu, numerológii.

Masáže a aj vlastný obchod mi dali určitú slobodu, …, a čas. Mala som možnosť byť v užšom kontakte s ľuďmi a vypočuť si to, čo ich ťaží. Toto všetko mi pomohlo priblížiť sa a pochopiť životy a ich osudy a to iba preto, aby som vedela, že zmena musí začať prijatím a zjednotením u každého z nás.

Po dlhom bádaní, keď som si už prešla rokmi skúsenosti, školou života. Prácou a učením s energiami. Liečebným systémom Shamballa, ktorý nielen používam na podporu liečenia, ale môžem aj ďalej odovzdávať, som sa dopracovala ku Kvantovej regresnej terapii. Po skúsenostiach s ňou a skvelých výsledkoch v nej, na ľuďoch, ktorí mi boli blízki som pochopila, že som našla to, čo som tak veľmi dlho hľadala.

Moja duša, tak ako víno, potrebuje na zretie čas. Vnímam, že som sa posunula, sledujem vlastný vývoj a rast, dozrievam. Napomohol tomu prúd nových, no hlavne iných energií, prichádzajúcich na planétu Zem.

Vývoj nestagnuje, život napreduje a keď tieto prúdy prijímam, vyvíja sa moje duchovné telo a zmenu zaznamenávam aj vo fyzickom tele. Som presvedčená, že transformácia prebieha aj na úrovni RNA a DNA, ktorá sa postupne mení.

Chápem dôležitosť prúdov prinášajúcich zmenu, a preto na sebe intenzívne pracujem aj ako terapeut.

Je viditeľné, že aj tie najlepšie techniky potrebujú v týchto časoch zmenu. To, čo postačovalo na konci minulého a začiatkom tohto storočia dnes už celkom nepostačuje a je potrebná transformácia alebo nové metódy. Vedie ma to rozširovať svoje obzory, vzdelávať sa, dopĺňať vedomosti, aplikovať nové postupy v mojej terapeutickej praxi.

Vnútorne vnímam, že môj potenciál nie je doteraz naplnený. Prijímam preto transformáciu a zmenu aj v tom zmysle, že učenie a vývoj je súčasť našej životnej cesty.

K môjmu telu pristupujem ako k chrámu, v ktorom prebýva moja duša. Vážim si ju, milujem ju a chcem jej s obrovskou láskou poskytnúť iba to najlepšie pre jej rozvoj a pohodu.

Napadá ma jedno prirovnanie. Mám krásny DOM a Moja DUŠA – BYTOSŤ prebýva v ňom. Chcem  aby v pohodlí a kráse  čas trávila, krásny život v ňom mala, rástla si a cibrila sa. Objaví sa predstava ako jej dom vylepším, zariadim a pre jej pohodlie zharmonizujem a zútulním. Zavolám si teda na pomoc maliara. Požiadam ho, či mi môže dom vymaľovať a oživiť krásnymi otieňmi farieb tak, aby moja duša spievala, hrala sa a rozkvitala. Odpoveď ma zaskočí: „Prepáčte, no ja ovládam iba maľovanie na bielo“. Zosmutniem.

Po chvíli sa rozhodnem, vyhrnniem si rukávy, nakúpim potrebné veci a farby a pustím sa do práce – do zbierania nových vedomostí a poznatkov.

Nezaseknúť sa, neblokovať prúd života, využiť svoju kapacitu a slúžiť Svetlu a prinášať ho do práce pre ľudí, pre klientov – to je neustále vnímanie prúdiacich energií, a prispôsobovanie metód súčasným potrebám klientov.

Prebiehajúce zmeny ma vedú k poznaniu, že jedna, hoci úžasná metóda, nestačí ….

Duša každého z vás, mojich drahých klientov, je výnimočná. Každá si zaslúži iné farby, iné metódy prístupu, aby bola šťastná, spokojná a spievala si.

 Preto sa naozaj úprimne teším na stretnutie s vami.

Kurzy a semináre:

2023 – EMOČNÍ KÓD – Bradley Nelson

2023 – MOUDROST TRAUMATU – Dr. Gabor Maté 

2023 – Alchemy of integral healing prectice – FIVE KOSHAS HEALING PRINCIPLES – Pillars of integral five koshas healing

2023 – GERMAN NEW MEDICINE – Tumorous and necrotic diseases – Biology of psachosomatic illnesses and disorders

2023 – GERMAN NEW MEDICINE – PSICHIC AND AFFECTIVE DISORDERS – Mental disorders childrens ailmenets and interpersonalrelations in the light of German new medicine

2023 – Úvod do INTEGRÁLNEJ ZDRAVOVEDY – PSYCHOLÓGIA UZDRAVENIA – integrálny pohľad v kontexte Novej Medicíny a Ayurvédy

2021 – Základy hypnózy, Výskum a použití hypnotických stavů

2021 – Energetická medicína – Šamanské zázračné techniky a Albertom Villoldom

2018 – Technika kvantové regrese, LS APPROVED

2016 – Lymfodrenážna masáž – Masérska škola REMAS Piešťany

2016 – Kineziotaping – Masérska škola REMAS Piešťany

2014 – Šamballa 2002 I. – IV. – Esoterická škola Martina Ospalíka

2014 – Šamballa 3110  I. – IV. – Esoterická škola Martina Ospalíka

2014 – Atlantický liečebný systém – Esoterická škola Martina Ospalíka

2014 – Hviezda Isis – Esoterická škola Martina Ospalíka

2013 – Masérsky kurz, Slovenský Červený kríž

2013 – Kristovo žezlo – Esoterická škola duchovních energií

2013 – Šamballa 1024 I., II., III. – Esoterická škola duchovních energií

2013 – Šamballa 1024 IV. – Esoterická škola Martina Ospalíka

V čo verím

Moje hodnoty

Jednou z najväčších hodnôt je samotný život, neskutočne veľký dar, ktorý s pokorou prijímam. Jeho súčasťou je láska, súcit, priateľstvo a ľudskosť. Zdieľam ich s mojou rodinou a blízkymi ľuďmi. Prežívanie plnosti každého dňa mi umožňuje rozširovať duševné bohatstvo a vedomosti, vďaka ktorým viem pomáhať a slúžiť ostatným.

Počet klientov

Moja misia

Som duša, ktorá prišla s poslaním byť majákom, svietiť  a rozosievať svetlo, viesť, ukazovať smer, aby po každej búrke nastal nový úsvit, znovu žiarilo slnko a aby sa žiadna ,,loďka duše“, nestratila a v pokoji došla do cieľového prístavu – Domov.

Moja vízia

Rozsvietiť v srdiečku každej bytosti Iskru, ktorá jej ukáže cestu. Byť nápomocná a svietiť im na ceste ako sa stať človekom s láskavou dušou a veľkým srdcom plným ľudskosti a lásky.

Svoje životné a duchovné vedo- mosti a skúsenosti odovzdávať tak, aby pomáhali rozvoju a vzdelaniu prostredníctvom školy pre rozvoj bytostiam, ktoré by rozsievali toto Svetlo Lásky, spolupatričnosti, ľudskosti od Duše k Duši na celej našej Zemi.

Byť sprievodcom pre bytosti pri návrate k svojmu srdcu, pri obnove plného vnímanie cez srdce a žitie cez svoje Srdce.

Počet klientov

Regresné terapie

Konzultácie a poradenstvo

Numerologické výklady

Výklady kariet - už ďalej nepočítam

Čo hovoria klienti

Emília B.

Moja prvá skúsenosť s KRT bola po ťažkých životných skúškach, ktoré mi dali
veľa nezodpovedaných otázok. Za pomoci úžasnej pani Blanky som si prešla
niekoľkými svojimi životmi, ktoré mi dali nápovedy na riešenia a zbavili ma
strachov. Veľmi odporúčam každému, kto má v sebe nevyriešené smerovanie a
obavy.

Pani Blanka, vrúcne ďakujem ♥️.

Mirka Halamová

U pani Blanky Radimákovej som absolvovala regresnú terapiu. Oceňujem tento čas. Terapia s Blankou je prenádherný zážitok, ktorý mení životy mnohých prekrásnych bytostí. Priestor, v ktorom Blanka pracuje, je čistý, presvetlený a vysokovibrujúci. To je už prvá záruka toho, že sa v ňom pracuje s bytosťami svetla a lásky. Prepojenie terapeutky s vyššími bytosťami je neskutočne cititeľné a vnímateľné. Blanka, veľmi skúsená, hlboko cítiaca a prepojená terapeutka s mnohými rokmi praxe, je jednou z najlepších a najhlbšie posúvajúcich terapeutiek, ktoré som mala česť poznať a zažiť.  Čistým a jednoduchým spôsobom sa pýtala presne tie otázky, ktoré boli v danom momente pre môj duchovný posun dôležité a usmerňujúce. Zážitky, ktoré som mala, precítila, zakúsila, videla a ktoré sa hlbokým spôsobom integrovali do celého môjho bytia, boli jedinečné, hlboké a smerodajné. Prišla som bez očakávania a zážitok z terapie mi pomohol nájsť tie správne vysvetlenia, ako niektoré z mojich minulých životov ovplyvňujú tento život a hlavne môj duchovný posun. Som Blanke nesmierne vďačná, pretože si uvedomujem, že s jej láskyplnym vyžarovaním, prepojením s bytosťami svetla, pýtaním sa tých správnych otázok, pôsobením na čistom vibračnom mieste, tento zážitok mojej duše je a bude nezabudnuteľný. 

?s láskou Mirka Halamová~

A. M.

Rergresnú terapiu som sa chystal absolvovať už dlhé roky. Ale teraz som sa rozhodol kôli vnútornému nepokoju, ktorý sa stále stupňoval a myseľ mi nedokázala dať odpovede… .

Náhodou🙂, či skôr zámerom vesmíru, lebo všetci vieme, že náhoda, neexistuje som našiel pani Blanku na YouTube. Skontaktovali sme sa a dohodli termín. Musím vyzdvihnúť profesionálny prístup. Informovala ma ako sa pripraviť a všetko okolo terapie. Pri prvom osobnom kontakte som mal pocit že pani Blanku. poznám ako starú známu. Keď vojdete do miestnosti kde sa terapia odohráva, ohúri vás sila pozitívnej energie ❤️ ako z miesta, tak aj s pani Blanky 😇.Terapia prebieha úplne prirodzene od samého začiatku až do konca v najúžasnejšom pokoji a harmonii.😇 Čo som zažil v stave hypnózy v jej prevedení sa nedá ani opísať, videl som dva životy tak reálne ako keby to bolo včera….

No najkrajší zážitok bol keď skrz mňa hovorili Svetelné bytosti. Toľko lásky❤️ a energie som ešte v živote nezažil, ani v najhlbšej meditácii, a to meditujem skoro každý deň.

Nebudem tu písať čo som bol v minulých životoch a čo mi hovorili Svetelné bytosti. Pre každeho človeka, teda bytosť, majú pripravenú jedinečnú pomoc, pretože sme každý jedineční a rozdielni. Rád by som uistil všetkých, ktorí ešte váhajú alebo sa boja kvantovej regresnej terapie, aby zahodili všetky pochybnosti a strachy a vyskúšali to u pani Blanky. Je naozaj odborníčkou v obore. Určite ešte pôjdem, lebo chcem opäť pocítiť tú lásku od Bytostí a od Boha. Tej sa nič nevyrovná… . Pani Blanka, zo srdca vám ďakujem a prajem len to najlepšie nech vás v živote stretáva. Do skorého videnia. PS: dostal som aj darček 🙂

S. E.

Bola som viackrát u pani Blanky na výklade kariet. Ďakujem jej za to, že mi otvorila oči, i keď som zo začiatku nechcela počuť pravdu, že ma priateľ opustí. Nechcela som si pripustiť neveru.

Zostali na mne problémy s podnikaním aj dlhy. Ostatné veštice mi v podstate hovorili čo som chcela počuť. To, že som ignorovala realitu, mi iba predĺžilo trápenie. Dodnes sa s pani Blankou poradím, keď som si neni úplne istá. Jej intuícia ma nesklamala. 

Katarína K.

Kvantová terapia mi otvorila vízie v meditáciach a jednom živote som cítila nekonečne šťastie a lásku❤️❤️❤️. Vrelo odporúčam bol to úžasný zážitok?

Jana V.

U pani Blanky Radimákovej som absolvovala regresnú terapiu. Oceňujem profesionálny prístup pani Blanky, príjemné a láskavé vystupovanie a tiež príjemné prostredie. Som veľmi vďačná za všetko čo pre mňa urobila.
 
ĎAKUJEM pani Blanke aj za pre mňa veľký dar zasvätenia do Šambally, po ktorom som už dlhú dobu túžila.
 
Z celého srdca Vám želám nech sa Vám darí na Vašej ceste.
S Láskou a vďakou  V. 

Sylvia N.

Ahoj, rada by som Ti ukázala cestu, na ktorej nájdeš samú seba.
Dejú sa Ti veci, situácie, opakovane stále to isté, týždne mesiace roky.
Myslíš si, že nie je cesty von z tohto začarovaného kruhu.
Bola som v tej istej situácii.
Prišla mi do cesty bytosť, žena, ktorá mi pomohla časom zvrátiť situácie, o ktorých som už nedúfala, že sa skončia.
Moja cesta bytia sa otočila .
Pýtaš sa kto je táto bytosť. Poviem Ti.
Je to pani Blanka Radimáková z Galanty, ktorá robí kvantovú regresnú terapiu.
Prostredníctvom nej som Ti ukázala cestu ako žiť naplnený život .
Jediné čo vieš urobiť je chcieť.
S láskou a úctou.

Erik V.

Požehnaný a láskyplný čas všetkým. Pani Blanke Radimákovej chcem zo srdca
poďakovať za pravý ľudský a odborný prístup pri KVRT. Pre môj osobný dôvod
(mužské ego, možno strach a možno niečo iné) som sa síce do mojich minulých životov nedostal, ale Bytosti svetla a lásky  pracovali cez moje emócie a pocity. Pani Blanka mi umožnila cez skvelé médium, pani V., v mojej prítomnosti počas KVRT získať podstatné informácie od Bytostí na druhý deň.

 Som veľmi vďačný pani Blanke, ktorá robí svoje poslanie na 110% a viac. Moja manželka I. V. mala obsažnú KVRT –  podstatné zážitky z 5 životov, no to bola silná káva.  Ale o tom ona sama vo vlastnej recenzii.

Bohaté dlhoročné skúsenosti aplikované v praxi s dušou ČLOVEKA, to je pani Blanka, ktorú vám všetkým hľadajúcim zo srdca odporúčam. ❤️
S pozdravom Erik.

Ingrid V.

Dobrý deň priatelia. Ja by som sa chcela poďakovať pani Blanke Radimákovej.
Mám veľmi pekný zážitok z kvantovej regresie, ktorú mi pani Blanka
umožnila. Jej odborný prístup a jemný hlas ma pekne previedol do mojich
minulých životov. Bol to zvláštny pocit pozorovať seba , kto som bola a čím
som si prešla. Mne osobne táto skúsenosť s regresiou pomohla pochopiť veľa vecí, za čo som moc vďačná. Pani Blanka ešte raz Vám a Bytostiam svetla
ďakujem za túto skúsenosť a spoznanie seba samej.
Prajem Vám veľa zdravia a Božieho svetla nech ste stále tak žiarivo
usmiata. Od ❤️ďakujem. 

Janka J.

Chcem vyjadriť hlbokú a vrúcnu vďaku za absolvovanie regresnej terapie, ktorá mi ukázala ako lepšie vnímať moje VYŠŠIE JA cez otvorené tretie oko. Naučilo ma to ako nastoliť v sebe vnútorný kľud a harmóniu a prirodzene selektovať nepotrebné veci z môjho života. Ďakujem za skvelé odvedený proces na profesionálnej úrovni. Odporúčam každému, kto si potrebuje ujasniť prečo sa mu dejú „búrky“ v jeho živote osobnú návštevu p. Blanky Radimákovej, aby vás svojím upokojujúcim hlasom previedla do vašich minulých životov.

Veronika G.

Ďakujem za krásnu kvantovú regresnú terapiu. Presne som netušila čo od toho môžem očakávať, ale musím povedať, že som sa cítila úžasne a bezpečne.

V terapii záleží na čistote človeka, ktorý s ňou pracuje a hlavne – aby terapia bola sprevádzaná láskou a to som tu našla. Terapia mi dovolila nahliadnuť hlboko do môjho vnútra a odkryla nepoznané. Zároveň som našla novú cestu v rozvoji a porozumenie samej seba.

Veľmi ďakujem a nemôžem inak, ako odporučiť.

Z. B.

Kvantová regresná terapia ma zaujala uz dávnejšie na základe kníh Dolores Cannon. Keď som našla na webe slovenskú hypnoterapeutku, po dlhšom váhaní som sa rozhodla skúsiť to. Pani Blanka sa so mnou najprv dlhšie rozprávala o tom, čo od terapie očakávam a čo sa chcem dozvedieť. Keď prišlo na samotnú terapiu – hypnózu, bol to zvláštny pocit akoby som stále bola pri vedomí a mohla to kontrolovať, ale zároveň ako keby som snívala. Čas prebehol neskutočne rýchlo, akoby sa 4 hodiny, čo som v tom stave strávila, nejako natesnali do 1 hodiny, teda malej chvíľky. Terapeutka pani Blanka ma ňou previedla veľmi pokojne, citlivo, čo si, keď ste v takom zraniteľnom stave, veľmi cenim. Odpovede na svoje otázky som dostala a bol to naozaj veľmi silný zážitok. Úprimne, doteraz nad nimi rozmýšľam a niektoré sú mi ešte záhadou. Pre ľudí hľadajúcich odpovede, terapiu u p. Blanky vrelo odporúčam, ale ak sa do hypnózy úspešne dostanete, pripravte sa, že to bude velmi silný zážitok a vysporiadať a popracovať s odpoveďami už musíte sami. Žiadna odpoveď totiž nie je koncom hľadania. Som rada že som sa na túto terapiu odvážila. Stale to vo mne ešte rezonuje. Jasne mi to dava zmysel. ? Pomáha to, určite áno. Dívať sa, riešiť a nazerať na veci úplne z iného uhla pohľadu. Z. B.

Alena D.

Všetci hľadáme odpovede na svoje otázky. Zároveň nás naše otázky poháňajú dopredu v túžbe po poznaní. Moja duchovná cesta začala príležitosťou absolvovať kurz QHHT. Veľké plány a očakávania po ukončení, s predstavou pomoci druhým aj sebe, mi priviedli klientov z radov blízkej rodiny a priateľov. Nadšenie a elán opadlo, keď som ako terapeut mala pocit zlyhania. Nie nadarmo sa hovorí, že skúsenosť robí majstra. Preto som sa rozhodla absolvovať regresiu sama ako klient. Osud chcel, aby som sa dostala k Blanke Radimákovej. Úprimne, nič lepšie sa mi v živote nemohlo stať. V jej osobe som našla nie len človeka s veľkým „Č“ a skvelú priateľku, ale hlavne terapeuta a duchovného radcu s veľkými skúsenosťami a hlbokými vedomosťami o tajomstvách duchovného sveta. Jej rady a podpora v mojom napredovaní sú pre mňa neoceniteľné vo „svete“, ktorý je možno ešte zložitejší, ako ten „náš“. Pre každého, kto hľadá odpovede na svoje „PREČO“, môžem na základe mojich skúseností len vrelo odporúčať absolvovanie QHHT u tejto terapeutky.

Stenn C.

Objaviť nové dimenzie svojho vedomia, vnímania, chápania a videnia, to sú možnosti hodnôt nevyčísliteľných. A tento Status – Niveau dosiahnete len u kvalifikovanej odborníčky pre kvantovú regresnú terapiu, osoby na slovo vzatej, pani Blanky Radimákovéj.
V októbri toho roku som u pani Blanky absolvoval túto terapiu a musím s veľkým nadšením konštatovať, že tento terapeutický čas, ktorý som strávil u nej, sa nedá vyvážiť ničím prínosným, ani cennou peňazí, pretože o to vôbec, ale vôbec, nejde.
A o čo ide ?
Ide o nás, o vás. Sme hmota, duša a energia, ktorú jeden expert nasmeruje správnym smerom, tok myšlienok energie a vnemy vášho bytia a vedomia dostanú racionálny smer. A čo to v reáli znamená ? Že ste s vedomím a vnímaním na vyššom Niveau. Áno u pani Blanky Radimákovéj objavíte vaše nové Vedomie. Vysoko odborný prístup, excelentné vystupovanie, vnímanie vášho JA, bolo pre mňa maximálnym zážitkom.
S pozdravom, Stenn

Sisa

Vieš a keď si už nevieš sám pomôcť Zdroj ti pošle do cesty bytosti svetla a lásky ktoré ti naznačia ukážu cestu ako nabrať silu odvahu a žiť svoj život tak ako ťa sem stvoriteľ poslal žiť svoj život v láske. Láska je dar Bohom daný bez lásky tvoj svet bortí sa. Keď s láskou kráčať budeš tvoj svet v ktorom žiješ zmení sa.

A mení sa.

Cez Mirku Halamovú som sa dostala k Blanke Radimákovej na regresnú kvantovú terapiu asi 4 mesiace dozadu. A veci sa pohli, no aj ty musíš pridať ruku k dielu – to sú staré krásne prirovnania mojej starej mamy. No a teraz v čias vianočný sa diali zázraky. Moje vzťahy s mojimi blízkymi začali sa čistiť naberať tvary svetla a lásky obojstranne. Vianočné stretnutia s dcérami vnučkami sa naplnili. Bolo tam aj trochu zubatého slniečka no hrialo svietilo a ukazovalo cestu všetkým nám bytostiam rodu ženského. Pri odchode z mesta kde som Vianoce prežívala u mojej maminy ma moje drahé dcéry boli odprevadiť k autobusu. Naše komunikačné kanály sa obnovili prehriali prečistili.

Ak máš niekde blok, nevyriešené veci v tvojom bytí na matičke zemi, kde si práve žijúcou bytosťou, urob krok, možno aj tisíc krokov a nájdi cestu k Blanke Radimákovej .Iba keď vstúpiš do krásneho regresu pochopíš prečo sa ti dejú veci ktoré ty nevieš ovplyvniť.

Tak vykroč a začni žiť svoj život v láske, lebo bez tohto citu budeš sa túlať svetom ako žobrák života.

David Straka

Zdravím Vás, nedávno jsem se účastnil regresní terapie s paní Blankou Radimákovou. Technika kvantové regrese mi je blízká, neboť jsem i já regresní terapeut. Mohu tak posoudit přístup, kvalitu a profesionalitu Blanky z mnoha různých úhlů. S průběhem regrese jsem byl velice spokojený. Její rozsáhlá praxe je znát v celém okamžiku našeho sezení. Lidský přístup, porozumění, vlídnost, tolerance, pochopení mých problémů, velký rozhled a šíře poskytovaných služeb, to vše je nesmírně důležité a vzácné. Jsou to drahokamy v charakteru těch nejlepších terapeutů. Takové významné schopnosti a velmi blízké a silné napojení na Světlo není rozhodně samozřejmostí, ale jsou důkazem dobré práce, kterou terapeut vykonává. A já si velmi vážím toho, že jsem mohl u Blanky regresi absolvovat. Nejsem zvyklí plýtvat chválou a pokud se takto pozitivně o někom vyjadřuji, věřte mi, že je v mém nadšení opravdová úcta a vděčnost.
Všem, kteří váhají tedy vzkazuji: Zvedněte telefon a objednejte si u paní Radimákové termín. Ani vzdálenost, ani čas, ani finanční prostředky, nehrají žádnou roli v porovnání s tím, co získáte. Ta zkušenost je zcela unikátní a nenahraditelná…

S přáním všeho dobrého, David Straka

Iveta

Absolvovala som kvantovú regresnú terapiu u pani Blanky Radimákovej. Bola som príjemne prekvapená profesionálnym a jedinečným prístupom ku mne, ako
ku klientovi.
Málokde sa dnes, v uponáhlanej dobe, stretnete s takým osobitým  záujmom o vašu osobu, ako práve v jej štúdiu. Mala som pocit že som u nej stredobodom vesmíru. Venovala sa mi s veľkou láskou, ktorá z nej vyžarovala a sprevádzala ma po celých 6 hodín, čo som u nej strávila. Jej hlas mal na mňa ukludňujúci účinok, a ja sama som mala pocit, že odchádzam s otvoreným srdiečkom. Prišla som s otázkami, na ktoré som počas terapie dostala odpovede.
Ďakujem pani Blanka, robíte svoju prácu s láskou, a ja Vám prajem nech sa Vám v nej i naďalej darí.

Vaša klientka Iveta

Iveta T.

Chcela by som sa s vami podeliť o zážitok z KvRT u pani Blanky. Chcem v prvom rade oceniť  veľmi citlivý prístup  a veľké pochopenie, ale aj profesionalitu terapeutky. Moja terapia vôbec nebola štandardná a jednoduchá. Hneď v úvode ma pani Blanka oboznámila, že pre túto jednu „komplikáciu“ je veľmi otázne či terapia bude úspešná. Ubezpečila ma však že urobí pre to všetko, čo bude môcť a čo Bytosti Lásky a Svetla dovolia. Stalo sa. Čo všetko sa teda po absolvovaní tejto neštandardnej terapie u mňa zmenilo?

Veľmi sa zmenili a zlepšili vzťahy na pracovisku. Po terapii prišlo uvedomenie a zistila som že nemám žiadneho vnútorného, ale ani vonkajšieho nepriateľa. Stratila sa obava zo smrti, ale aj obava že o všetko prídem. Pred terapiou som mala problém s emočnou žravosťou, ale od terapie som schudla 9 kg, a to iba za dva mesiace. Ako pracovníkovi vo vedúcej pozícii sa mi veľmi zlepšila komunikácia s ľuďmi. Veľa vecí som prestala riešiť. Opätovne som našla cestu k môjmu elixíru života, ktorý je po mojom boku už veľmi dlhé roky – k manželovi. Odpadli odo mňa ľudia, ktorí ma oberali o moju životnú energiu. Teraz ako Sedatívum na zaspávanie, namiesto vínečka, je sex. Sama by som neverila ako sa to všetko poskladalo. Pani Blanka úprimne z celého srdiečka Vám ďakujem.

Pre dohodnutie termínu mi, prosím, zavolajte na

+421 911 993 937

Ak nezdvihnem, venujem sa inému klientovi a zavolám Vám naspäť. Uvítam, ak mi napíšete krátku správu (SMS) o tom, čo môžem pre Vás spraviť.

Ďakujem.

Teším sa na stretnutie s Vami.

S láskou, Blanka

Pin It on Pinterest

Share This