01

O kvantovej regresnej terapii

Technika Kvantová regresná terapia (KvRT) sa radí medzi meditačno – hypnotické, je veľmi účinná a v rukách skúseného terapeuta s praxou aj bezpečná metóda, ktorá vám dokáže pomôcť pri riešení životných problémov. Terapia používa priame napojenie na Zdroj všetkého vedomia vesmíru. Je prepojená na vaše vyššie Ja a bytosti Lásky a Svetla. Táto terapia sa nazýva kvantovou preto, že či si to uvedomíte, alebo nie, zmena začne a uskutoční sa jej samotným absolvovaním. Metódu priniesla, zdokonalila a školila americká hypnoterapeutka Dolores Cannon a rozšírila jej používanie po celom svete.

Som prvou, ktorá túto metódu začala používať na Slovensku a mám najdlhšiu terapeutickú prax. 

02

Terapia

Hypnóza

Som terapeut zaoberajúci sa hypnózou a zmenou vašich nastavení a programov  mysle. Hypnóza je stav vedomia, ktorý je úplne bezpečný a všetci ho dobre poznáme. Je to stav pre nás veľmi príjemný. Ocitáme sa v ňom tesne pred spánkom. Je zo čas zníženého vnímania okolia, stav maximálneho uvoľnenia tela a našej mysle.

03

Výklady

Numerológia, výklady kariet, práca s runami

Numerológia popisuje svet prostredníctvom čísel. Každé číslo má svoju energiu a jej vibrácia nás ovplyvňuje už od nášho okamihu narodenia. Numerologický rozbor sa zostavuje práve z dátumu nášho narodenia, naším príchodom – vstupom do tohto života. 

04

Konzultácie

Konzultácie a poradenstvo

Stáva sa, že príde obdobie, v ktorom sa cítime stratení, zmätení a potrebujeme sa s niekým poradiť. Niekedy postačí vyrozprávanie sa, len nemáme vo svojom okolí tú správnu bútľavú vŕbu.

K tomuto účelu ma môžete kontaktovať prostredníctvom formu-lára – stačí  …

05

Terapia

Programovanie a rušenie programov, práca s čakrami, očista priestorov, harmonizácia duše, ducha a tela

Všetko v našom živote aj okolo nás je energia, ktorá má svoju vibráciu.

Človek, prostredie a aj predmety majú svoju vibráciu a odlišujú sa ňou. Vibrácia sa dá zmeniť.

Energia predmetov, a teda ich vibrácia, sa dá meniť jej cielenou úpravou.

06

Terapia

Práca s kryštálmi, Intuitívna kraniosakrálna terapia, Práca s kyvadlom

Energiu drahých kameňov využívame odpradávna. Regenerujú náš organizmus a pôsobia blahodarne.

Citlivosť na pôsobenie kameňov je u každého iná. Sú jedinci, ktorí energetickú vibráciu kameňov vnímajú a niekoho to ani neosloví .

Každý kameň je vibračne nabitý tak, že jeho energiu je jeho držiteľ, keď sa na to sústredí, schopný vnímať.

07

Terapia

Zasvätenie do Shambally

Shamballa je pomenovanie druhu energie (podobne ako Reiky). Ide o oveľa silnejšiu energiu aktuálnu pre vzostup do 5 D, ktorá nám bola sprístupnená, bytosťami svetla ako liečebný systém z duchovného mesta Shamballa. Energetický systém sa skladá zo symbolov, ktoré sa prostredníctvom biopoľa odovzdáva-júceho prenášajú do biopoľa prijí-majúceho.

So Shamballou teda možno liečiť skoro všetky choroby, ktoré sú v 3D považované za …

Pre dohodnutie termínu mi, prosím, zavolajte na

+421 911 993 937

Ak nezdvihnem, venujem sa inému klientovi a zavolám Vám naspäť. Uvítam, ak mi napíšete krátku správu (SMS) o tom, čo môžem pre Vás spraviť.

Ďakujem.

Teším sa na stretnutie s Vami.

S láskou, Blanka

Pin It on Pinterest

Share This