HYPNÓZA

Som terapeut zaoberajúci sa hypnózou a zmenou vašich nastavení a programov  mysle. Hypnóza je stav vedomia, ktorý je úplne bezpečný a všetci ho dobre poznáme. Je to stav pre nás veľmi príjemný. Ocitáme sa v ňom tesne pred spánkom. Je zo čas zníženého vnímania okolia, stav maximálneho uvoľnenia tela a našej mysle.

Ako terapeut pracujem s nevedomou úrovňou vašej mysle. Pri uvádzaní do  hypnotického stavu – tranzu môžete ležať s prekrytými očami. Prirodzene vás viem naviesť k uvoľneniu až spánku. Preferujem  vykonávanie hypnoterapie v sede, kedy je komunikácia prostredníctvom reči vášho tela prirodzenejšia.

Tvrdenie, že človek v hypnóze si následne nič nepamätá, sa nezakladá na pravde. Aj ďalšie tvrdenia, že nevníma alebo  nepočuje hlas hypnotizéra, že je úplne v jeho područí a manipulovateľný je mýtus (alebo slová – nie je pravdivé).  V podvedomí každého človeka je nastavená prirodzená ochrana a nikto vás nedonúti, a to ani hypnózou, k niečomu, čo vy nechcete a nepovažujete pre seba za prospešné. Pri práci mám vždy na zreteli vaše rozhodnutie.

Hypnóza je teda úplne bezpečný stav. S vaším dovolením vykonávam opravu od obmedzujúcich sugescií, nefunkčných alebo zle nastavených programov, a to tak aby bol, váš život príjemnejší, pohodlnejší, ľahší, aby ste sa mohli zbaviť vašich zlozvykov a návykov. Stav hypnózy slúži iba ako kľúč k vstupu do vášho podvedomia.

Cena 60 € 

Pin It on Pinterest

Share This