KONZULTÁCIE A PORADENSTVO

Stáva sa, že príde obdobie, v ktorom sa cítime stratení, zmätení a potrebujeme sa s niekým poradiť. Niekedy postačí vyrozprávanie sa, len nemáme vo svojom okolí tú správnu bútľavú vŕbu.

K tomuto účelu ma môžete kontaktovať prostredníctvom formulára – stačí stlačiť tlačidlo „Dohodnite si termín“. Vo formulári uvediete kontakt na seba a krátky popis situácie v ktorej sa nachádzate. Zavolám vám a dohodneme si termín. Neočakávajte, najmä ak nie ste ešte mojim klientom, že v prvom telefonáte budem mať čas vypočuť si celý váš príbeh. Prvý telefonát slúži predovšetkým k zisteniu čo potrebujete, odporučeniu služby a k dohodnutiu termínu.

Inokedy potrebujeme viac. Potrebujeme uvidieť vlastnú situáciu z iného pohľadu, potrebujeme vyliezť z „jamy“ v ktorej sa nachádzame. K tomu existuje veľa nástrojov a niektoré z nich, ako službu, ponúkam.

Popis služieb nájdete tu na webe a ak sa po prečítaní si čo ich prostredníctvom môžete získať neviete rozhodnúť, ktorá zo služieb je tá pravá, stačí si dohodnúť krátku konzultáciu. Počas nej vám odporučím niektorú zo služieb a dohodneme termín.

Cena 30 € / 30 min.

Pin It on Pinterest

Share This