Programovanie a rušenie programov

Práca s čakrami

 Očista priestorov

PROGRAMOVANIE A RUŠENIE PROGRAMOV

Všetko v našom živote aj okolo nás je energia, ktorá má svoju vibráciu.

Človek, prostredie a aj predmety majú svoju vibráciu a odlišujú sa ňou. Vibrácia sa dá zmeniť.

Človek ju mení prostredníctvom práce s emóciami, zmenou postoja. Energia predmetov, a teda ich vibrácia, sa dá meniť jej cielenou úpravou.

Zmena energetického vyžarovania predmetu, jeho vibrácie sa deje programovaním. Vložením napríklad programu lásky do predmetu zvýši jeho vibráciu a nosenie takto upraveného predmetu vám vie pomôcť. Naprogramované predmety môžu slúžiť na ochranu, zvýšenie sebavedomia, podporu zdravia, proti neprajníkom, či pomôcť privolať spriaznenú dušu – lásku do vášho života. A funguje aj opačný proces, predmety sa dajú očistiť – odprogramovať, rušiť „porobeniská“, alebo kliatby. Na to, aby ste boli v harmónii a pohode sa stačí iba rozhodnúť.

Máte šperk, ktorý rada nosíte a potrebujete v nejakom smere pomôcť? Alebo potrebujete vyrobiť takýto amulet? Rada vám budem nápomocná a po dohode s vami ho aj vyrobím.

Cena individuálna

PRÁCA S ČAKRAMI

Čakry sú neviditeľné energetické centrá nášho tela. Prúdenie energie cez tieto miesta ovplyvňuje naše zdravie. Ak sú čiastočne alebo úplne zablokované, prejavuje sa to na našom fyzickom aj duševnom zdraví.

Úprava prúdenia energie v čakrách, ich harmonizácia, sa dá urobiť rôznymi spôsobmi. Jednou z nich je sviečkovanie. Táto metóda siaha až do roku 2500 pred naším letopočtom, do obdobia starovekých kultúr. V záznamoch sa objavujú zmienky o používaní ľanovej látky namočenej v čelom vosku v oblasti uší a na tele.

V rodinných receptároch v našich končinách dodnes nájdete návod ako pomôcť bolesti uší. Papierovú rolku (často to bývali noviny), ako sviečku,  vložíte do boľavého ucha a zapálite. Vznikajúci podtlak vie bolesť utlmiť. Práve výsledok procesu horenia telovej sviečky upravuje energetiku čakry. Harmonizáciou čakier sa zvyčajne zharmonizuje aj klientov život  v rôznych oblastiach, napríklad vo finančnej.

Cena  80 € / 60 min.

OČISTA PRIESTOROV A KLIENTOV

Počas svojho života prichádzame do kontaktu s ľuďmi a pohybujeme sa v rôznych prostrediach. Tak ako človek, tak aj prostredie má svoju energetickú vibráciu, a zanecháva vlastnú energetickú stopu. Energetické vibrácie človeka a prostredia môžu byť vysoké, alebo naopak veľmi nízke. Keď nie sme v harmónii a pohode môžu okolité energie ľudí a prostredia narušiť našu auru – energetický obal Rovnako môžu energie ľudí, či udalosti, ktorých sa títo ľudia zúčastnili zmeniť energiu priestoru, zapísať sa do stien a nábytku v domoch. Problémy a choroby, a to aj psychické, sa začnú prejavovať zmenami v našom energetickom obale. I keď si to nie vždy uvedomujeme a často ani nevieme najprv čo sa deje, citlivo reagujeme na tieto podnety. Na tieto energetické zmeny, aj keď si to vždy neuvedomujeme, citlivo reagujeme. Často sa to začína tým, že začneme vnímať zmenu, no neviem ju rozpoznať a vyhodnotiť.

Prejavy prítomnosti negatívnej energie v našom energetickom poli:

 • strata energie, depresie,
 • strach, panika, úzkosť, podceňovanie sa,
 • hádky a konflikty, strata zmyslu a záujmu o život.

Prejavy prítomnosti negatívnej energie alebo bytostí v priestore:

 • máte pocit, že sa vám doma, v práci či vzťahoch nedarí,
 • pocit že vás niekto pozoruje, aj keď ste doma iba vy,
 • že sa s vami niekto pohráva a strácajú sa vám veci, ktoré sa následne znovu objavia,
 • môžu sa hýbať predmety, otvárať dvere, padať veci, kaziť spotrebiče, vybuchovať žiarovky a blikať svetlá,
 • prudké ochladenie sa v miestnosti, nepríjemné pachy,
 • často sa začnú snívať zlé sny, človek prežíva nočné mory, pocity tlaku, nemožnosť pohybu, nádychu a zobudenia sa z takého sna,
 • energie takéhoto druhu sú často dôvodom zdravotných problémov, príčinu však lekár skoro nikdy nezistí,
 • človeka považujú za hypochondra, niekedy aj za blázna. Veľakrát sa stáva, že až keď človek zahliadne kútikom oka bytosť, ktorá prešla priestorom, či mu stála rovno v izbe alebo pri posteli, rozhodne sa vyhľadať pomoc.

Pri svojom narodení som dostala „do vienka“ dar, vnímam tieto energie a mám tiež skúsenosti s dušami.

Rada vám poskytnem pomoc, poradím, duše a energie odvediem a priestor, alebo aj vás očistím. Na vašu podporu, pohodu váš pocit bezpečia vám rada naprogramujem ochranný predmet.

Cena individuálna

Pin It on Pinterest

Share This