ZASVÄTENIE DO SHAMBALLY

Shamballa je pomenovanie druhu energie (podobne ako Reiky). Ide o oveľa silnejšiu energiu aktuálnu pre vzostup do 5D, ktorá nám bola sprístupnená, bytosťami svetla ako liečebný systém z duchovného mesta Shamballa. Energetický systém sa skladá zo symbolov, ktoré sa prostredníctvom biopoľa odovzdávajúceho prenášajú do biopoľa prijímajúceho.

Shamballa bola odovzdaná z vyššieho vedomia, vibruje na vyššom vibračnom spektre 4D a 5D (podľa vašej aktuálnej potreby). So Shamballou teda možno liečiť skoro všetky choroby, ktoré sú v 3D považované za nevyliečiteľné (AIDS, rakovina, závislosti, alergie, poškodenie orgánov a iné). Celý proces liečenia riadi vyššie JA a Svetelné bytosti .

Energia Shambally je veľmi silnou liečivou a transformačnou energiou, ktorá uvoľňuje bloky na všetkých úrovniach, zlepšuje zdravie, rozvíja osobnosť a duchovné vedomie. Pomôže vám prevziať zodpovednosť za svoj život, odpútať sa od minulosti a prekonať alebo zrealizovať čokoľvek si len prajete. S jej pomocou môžete vyriešiť zdravotné aj psychické problémy. Oslobodzuje od emocionálnych väzieb, starých vzorcov myslenia i správania a intenzívne napomáha rozpúšťať karmu.

Cena dobrovoľná

Pre dohodnutie termínu mi, prosím, zavolajte na

+421 911 993 937

Ak nezdvihnem, venujem sa inému klientovi a zavolám Vám naspäť. Uvítam, ak mi napíšete krátku správu (SMS) o tom, čo môžem pre Vás spraviť.

Ďakujem.

Teším sa na stretnutie s Vami.

S láskou, Blanka

Pin It on Pinterest

Share This