NUMEROLÓGIA

VÝKLADY KARIET

PRÁCA S RUNAMI

NUMEROLÓGIA

Numerológia popisuje svet prostredníctvom čísel. Každé číslo má svoju energiu a jej vibrácia nás ovplyvňuje už od nášho okamihu narodenia. Numerologický rozbor sa zostavuje práve z dátumu nášho narodenia, naším príchodom – vstupom do tohto života. Minimálne tým, že samotná energia je nám k dispozícii a je na nás ako sa s ňou stotožníme a využijeme ju.

Numerologický výklad nám popisuje aké energie máme k dispozícii. Prehĺbi sebapoznanie a to vedie k lepšiemu využitiu nášho životného potenciálu. Ukáže nám aké energie sú v našich vzťahoch a tak môžeme spoznať a pochopiť prečo sa správame tak, ako sa správame. Lepšie pochopíme medzníky v našom živote aj to ako sa im vyhnúť, alebo ich dopad zjemniť.

Okrem spoznania seba a vzťahov vie numerologický výklad ozrejmiť situáciu v zdraví, financiách, pracovných záležitostiach, no aj zistiť vzájomnú vhodnosť partnerov.

Cena za službu.

Písomný rozbor 3 strany formátu A4 pre jednu osobu 35 €.
Písomný rozbor 5 strán formátu A4 pre partnerov – porovnanie 60 €.
Osobný výklad, cca 10 min. 20 €.
Krátky telefonický rozbor cca 5 min. jednej max. dvoch otázok napr. na zdravie 10 €.

Ako si službu objednáte a podmienky jej poskytnutia. 

Keď si chcete dohodnúť termín, kliknite na tlačidlo pod textom. Otvorí sa vám kontaktný formulár, v texte ktorého uveďte, ktorú formu výkladu ste si vybrali. Zároveň napíšte svoj celý dátum narodenia. Sumu za službu poukážete najneskôr do 5 dní po dohodnutí termínu na účet SK33 1100 0000 0029 1796 2155. Bez úhrady bude objednávka pokladaná za bezpredmetnú.

VÝKLADY KARIET

Výklad kariet je jednou z najobľúbenejších metód pre nahliadnutie do našich životov. Prostredníctvom kariet získavame pohľad na svoju súčasnú situáciu a aj na to, čo práve potrebujeme a kam by sa naše životy mohli uberať. Výklad dáva priestor na zmenu smerovania našej životnej cesty. Ide o postoj k situácii, na ktorú sa pýtame. Ten vieme zmeniť (k zmene nám reč kariet pomáha), a tak nasmerovať náš život tak, kde nájdeme väčšiu pohodu, užijeme si radosť, obohatíme vlastný život.

Kariet sa môžeme pýtať na naše lásky, vzťahy s partnermi, rodičmi, deťmi. Otázky môžu smerovať k tomu, ako by sme sa mali rozhodnúť v ťažkých, alebo napätých situáciách. Rovnako téma hmotného úspechu je tou, na ktorú karty vedia odpovedať. Karty sa vyslovia, dajú odpoveď.

Nechajte si vyložiť tarotové, anjelské alebo cigánske karty na zdravie, lásku, vzťahy s rodičmi, deťmi, partnermi, prácu, úspechy, životnú perspektívu a iné.

Informácie, ktoré počas výkladu získame sú popisom situácie a možného riešenia. Čo s nimi spravíme je už na nás.

Cena 50 € / 30 min.

PRÁCA S RUNAMI

Runa znamená tajomstvo, záhada. Využívame ich na veštby. História rún siaha až do čias germánskych alebo škandinávskych kmeňov.

 

Zhotovujú sa z dreva, z kameňov alebo polodrahokamov a môžu vyrábať aj z iných materiálov. Sú popísané runovou abecedou a takýchto abecied je viac druhov. Najstaršia, Futhark, ktorá obsahuje 24 rún. Každá runa je nielen písmenom abecedy, nesie tiež určitý symbolický význam.

Runy pomôžu riešiť problémy, ktorým čelíme. Vedia predpovedať pravdepodobné výsledky našich rozhodnutí. Aj keď nedajú priame odpovede, či radu, ukážu možnosti, navrhnú ako sa správať, a ktorou cestou by bolo lepšie ísť. Veštba z rún nám napovie, no či ich radu poslúchneme sa rozhodne každý sám, najlepšie intuitívne.

Runy sa dajú výborne programovať a okrem veštieb nás môžu ochraňovať, podporovať, dodať nám sebaistotu, alebo zmeniť situáciu. Po stotožnení sa s nimi môžu „pracovať“ v náš prospech.

Rada ich pre vás vyrobím aj z návodom.

Cena individuálna

KLIENTI O MOJEJ PRÁCI

Bola som viackrát u pani Blanky na výklade kariet. Ďakujem jej za to, že mi otvorila oči i keď som zo začiatku nechcela počuť pravdu, že ma priateľ opustí. Nechcela som si pripustiť neveru… Zostali na mne problémy s podnikaním aj dlhy. Ostatné veštice mi v podstate hovorili čo som chcela počuť. To, že som ignorovala realitu mi iba predĺžilo trápenie. Dodnes sa s pani Blankou poradím, keď som si neni úplne istá. Jej intuícia ma nesklamala. S.E.

Pre dohodnutie termínu mi, prosím, zavolajte na

+421 911 993 937

Ak nezdvihnem, venujem sa inému klientovi a zavolám Vám naspäť. Uvítam, ak mi napíšete krátku správu (SMS) o tom, čo môžem pre Vás spraviť.

Ďakujem.

Teším sa na stretnutie s Vami.

S láskou, Blanka

Pin It on Pinterest

Share This