PRÁCA S KRIŠTÁLMI

INTUITÍVNA KRANIOSAKRÁLNA TERAPIA

PRÁCA S KYVADLOM

PRÁCA S KRYŠTÁLMI

Energiu drahých kameňov využívame odpradávna.

Regenerujú náš organizmus a pôsobia blahodarne.

Citlivosť na pôsobenie kameňov je u každého iná. Sú jedinci, ktorí energetickú vibráciu kameňov vnímajú a niekoho to ani neosloví .

Každý kameň je vibračne nabitý tak, že jeho energiu je jeho držiteľ, keď sa na to sústredí, schopný vnímať. Ak začnete pracovať s kameňom určite sa vzájomne spoznáte a nacítite.

Trpezlivosť je však nutná na oboch stranách, keďže kameň je živý tvor. Ku kameňu treba pristupovať individuálne, ako k daru matky Zeme.

Kamene možno používať rôznou formou. Najbežnejšou je ho mať vo vrecku ako vreckový kameň.

Samostatne stojace kusy, pôsobiace svojou veľkosťou a váhou sú vhodné do priestorov, kde sa zdržiavame častejšie. Podporujú rozprúdenie a doplnenie energie a energetickú ochranu.

Vieme použiť aj na doplnenie energií v našom energetickom poli. Pre tento účel ich môžete prikladať na jednotlivé časti tela, ktoré takéto doplnenie potrebujú.

Kamene nám môžu byť pomáhať, dopĺňať a posilňovať energiu, alebo naopak, odobrať negatívnu alebo bolesť z daného miesta.

Kamene je vždy potrebné očistiť a poprosiť ich o spoluprácu .

Svojou jedinečnou štruktúrou a trvanlivosťou sú uspôsobené tak, že sa dajú veľmi ľahko programovať a aj takto nám vedia byť dlhodobo nápomocné. Náš energetický obal veľmi dobre zachytáva vibráciu kameňov. Telo a kameň vzájomne energeticky splynú a  dlhodobo nás posilňujú a zlepšujú kvalitu nášho zdravia a života.

Cena 70 € / 60 min.

INTUITÍVNA KRANIOSAKRÁLNA TERAPIA

Terapia je harmonizačným tancom ducha, duše a tela. Je cestou hlbokej relaxácie je to veľmi jemná bezpečná dotyková technika rúk v oblasti hlavy, končatín a trupu, pozdĺž celého tela. Princípom je zharmonizovanie a rozvedenie mozgovomiešného moku – likvoru pozdĺž miechy a tela. Svetelné bytosti Lásky techniku doplnili o použitie kryštálov a frekvenčnej terapie s ladičkami.

Jemnými dotykmi po tele sa stimuluje pohyb životodarného moku. Uvoľňuje sa tým napätie, upokojuje myseľ, naštartuje sa samoliečiaci proces za prítomnosti duchovnej kozmickej rodiny klienta, ktorá je pri tomto harmonizačnom liečení prítomná a nápomocná. Mozgovomiešna tekutina – likvor je nosičom a sprostredkovateľom takzvaného dychu života od prvopočiatku Zdroja, života medzi duchom dušou a telom, od ktorých závisí naše fyziologické dýchanie, tlkot srdca a ostatné životné funkcie.

Doktor Wiliam Garnet Shuterland, objaviteľ tejto liečebnej techniky, jej venoval viac ako 50 rokov výskumu. Táto technika je citlivá, šetrná a jemná, vhodná pre každého. Má hlboký blahodarný účinok na fyzické aj duševné zdravie, a to v každej oblasti každému, komu je táto forma relaxu a harmonizácie blízka. Klient leží na masážnom relaxačnom stole oblečený, keďže sa nejedná o masáž.

Cena 150 € / 90 min.

PRÁCA S KYVADLOM

Práci s kyvadlom sa venujem niekoľko desiatok rokov. Patrím medzi samoukov. Viedla ma snaha osobnostne rásť a získavať skúsenosti s metódami, ktoré boli podložené skúsenosťami iných.

Pomáhala mi literatúra, informácie som získavala z množstva zdrojov. Pripravovala som si vlastné tabuľky a testovala ich. Celý tento proces ma viedol k poznaniu, že pri používaní kyvadla moju ruku vedie nadvedomie. Nie je to len domnienka, psychológia potvrdzuje, že ruka a hlava sú spojené.

Vstup do vlastného nadvedomia je možnosť využívať intuíciu. Čoraz častejšie sa ukazuje, že práve toto je tá najsprávnejšia cesta pre každého z nás. Informácie prúdiace z intuície sprostredkováva kyvadlo v mojej ruke.

Je nástrojom, s ktorým mám možnosť zistiť niekedy obvyklé, niekedy až neuveriteľné veci.

  Prostredníctvom kyvadla sa dá:

  • vyčistiť, zharmonizovať priestor,
  • zrušiť prekliatie, t.j. program v ktorom žijete,
  • zistiť a zdiagnostikovať váš zdravotný stav alebo problém
  • opýtať otázky ktoré vás zaujímajú, ťažia a k ich vyriešeniu potrebujete „postrčiť“ k rozhodnutiu
  • zmerať nastavenia, vibrácie, t.j. úroveň vášho duchovného rozvoja, smer napredovania a rastu.

  Roky práce s kyvadlom ma presvedčili o vhodnosti metódy pre riešenie problémov z rôznych oblastí nášho života. Dodnes mi to ukazujú nielen vlastné skúsenosti, potvrdzuje to aj spiatočná odozvu mojich klientov.

  Cena individuálna

  Pre dohodnutie termínu mi, prosím, zavolajte na

  +421 911 993 937

  Ak nezdvihnem, venujem sa inému klientovi a zavolám Vám naspäť. Uvítam, ak mi napíšete krátku správu (SMS) o tom, čo môžem pre Vás spraviť.

  Ďakujem.

  Teším sa na stretnutie s Vami.

  S láskou, Blanka

  Pin It on Pinterest

  Share This