Priebeh kvantovej regresnej terapie

      Žiadne komentáre na Priebeh kvantovej regresnej terapie

V našom minulom článku sme sa pozreli na život zakladateľky kvantovej regresnej terapie Dolores Cannon. V tom dnešnom si popíšeme jednotlivé fázy, z ktorých táto terapia pozostáva.

Klienta na úvod čaká rozhovor s terapeutkou počas ktorého sa rozoberú otázky, ktoré si dopredu pripravil. Môže ich byť až 20 a mali by mať charakter dotazov na aktuálne problémy daného človeka. Môže sa jednať o otázky z oblasti zdravia, vzťahov, kariéry a iných – fantázii sa medze nekladú.

Po analýze daných otázok sa prechádza na samotnú terapiu. Táto fáza spočíva v tom, že je klient uvedený do tzv. somnambulistického stavu, teda théta hladiny, ktorou si prechádzame počas bežného dňa 2x – pri tom, ako zaspávame a pri tom, ako sa zobúdzame. V takomto stave je klient uvedený do minulých životov. Vždy po absolvovaní jedného minulého života a pochopení čo sa z neho naučil a ako sa vďaka nemu rozvinul ako duša, sa môže presunúť na ďalšie minulé životy.

Po absolvovaní kľúčových minulých životov, ktoré mu boli ukázané bytosťami lásky a svetla sa prechádza na ďalšiu fázu – spojenie s klientovým Vyšším JA. Počas tohto spojenia sa terapeutka pýta pripravené otázky Vyššieho JA a priamo prostredníctvom klienta sú jednotlivo zodpovedávané.

Na záver po zodpovedaní jednotlivých otázok sa prechádza na sken fyzického tela, ktorý slúži na opravu zdravotných disharmónií.

Ďalší článok bude venovaný veľmi zaujímavému konceptu troch vĺn dobrovoľníkov, vyskúmaného z mnohých regresných terapií po celom svete samotnou Dolores Cannon, máte sa na čo tešiť. 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *