Brian L. Weiss

Brian Leslie Weiss je americký psychiater, hypnoterapeut a autor, ktorý sa špecializuje na regresiu do minulých životov.

Jan Becker

Jan Becker  je najznámejší a najúspešnejší hypnotizér a tréner hypnózy v Nemecku a autor mnohých bestsellerov. Dlhé roky pracoval na tréningových metódach, ktoré umožňujú rozvíjať rôzne schopnosti ľudskej mysle a uplatňovať ich v súkromnom a profesionálnom živote.

Andrej Dragomirecký

Andrej Dragomirecký, terapeut, odborník na hlbinnú abreaktívnu psychoterapiu. Je autorom učebníc tejto novej, účinnej psychologickej metódy ako sú Psychoterapie I a II, Teorie osobnosti, Hlubinná abreaktivní psychoterapie a další. 

Friedbert Becker

Friedbert Becker, inštruktor na Hypnose Institute Phoenix. Jeho knihy, inštruktážne filmy a nahrávky o hypnóze, mentálnom tréningu, reinkarnačnej terapii, práci s energiou a šamanských vedomostiach ukazujú výsledky jeho 30-ročnej profesionálnej skúsenosti ako trénera hypnózy a mentálneho tréningu. Od roku 2002 žije a pracuje v Brazílii a Uruguaji.

Sandra Anne Taylorová

Sandra Anne Taylorová je medzinárodná rečníčka, poradkyňa a konzultantka, ktorá prednáša po celom svete o sile večného vedomia, osobnej energii a Akášických záznamoch. Viac ako 25 rokov pôsobila ako poradkyňa v súkromnej psychologickej praxi, pracovala s jednotlivcami a pármi pri liečbe úzkosti, depresie, závislosti a vzťahových problémov.

Valerie Austin

Valerie Austin je anglická hypnoterapeutka, trénerka, lektorka, autorka a novinárka. Absolvovala kurz hypnoterapie a vybudovala si viac ako 30-ročnú kariéru. Bola prvou celebritnou hypnoterapeutkou vo Veľkej Británii, ktorá prekonala mnoho rôznych závislostí, fóbií, obsesií a zlozvykov. Je autorkou niekoľkých techník.

PhDr. Jiří Zíka

Vyštudoval odbornú psychológiu v Brne a následne pracoval ako klinický psychológ. Pomáhal kandidátom do Poslaneckej snemovne a Senátu a pracoval aj ako hlavný psychológ československej atletickej reprezentácie. Neskôr sa začal zaujímať o hypnózu, stal sa v nej uznávaným odborníkom.

PhDr. Marta Foučková

Česká psychologička, bývalá vysokoškolská učiteľka, regresná terapeutka, spisovateľka duchovnej literatúry a autorka dvoch kníh. Ponúka nový spôsob myslenia, ktorým možno zmierniť ľudské utrpenie a pochopiť zmysel života. Metóda, ktorú vyvinula a ktorú nazýva Hĺbková terapia, jej umožnila odhaliť mnohé zákony hlbokého nevedomia.

Ervin László

Ervin László, dvakrát nominovaný na Nobelovu cenu za mier, je redaktorom medzinárodného časopisu World Futures: a kandidátom na rektora novozaloženej univerzity GlobalShift. Je zakladateľom a prezidentom medzinárodných think tankov Budapeštiansky klub a Výskumná skupina všeobecnej evolúcie a autorom 83 kníh preložených do 21 jazykov. Žije v Taliansku.

Pin It on Pinterest

Share This